Aile Hekimliği
Evde Sağlık Hizmetleri
Deniz Suyu
E-Posta
Bilgi Güvenliği
Kamu Hizmet Standartları
 

Sayın Vali Esengül CİVELEK, Başkanlığında “İl Uyuşturucu ile Mücadele Koordinasyon Üst Kurul Toplantısı” 08.08.2017 tarihinde Gerçekleştirildi.

9.8.2017 

Sayın Vali Esengül CİVELEK, Başkanlığında “İl Uyuşturucu ile Mücadele Koordinasyon Üst Kurul Toplantısı” 08.08.2017 tarihinde Gerçekleştirildi.

            Muğla Valisi Sayın Esengül CİVELEK Başkanlığında kamu ve sivil toplum kuruluşu temsilcilerinin katılımıyla “Uyuşturucu ile Mücadele İl Koordinasyon Üst Kurulu toplantısı gerçekleştirildi.

            Valilik 75. Yıl Toplantı Salonunda yapılan toplantıda Vali Yardımcısı Bayezit Bestami ALKAN, Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Cumhur ÇOBAN, İlçe Kaymakamları, İl Jandarma Komutanı Coşkun SEL, Güney Ege Sahil Güvenlik Gurup Komutanı Albay Oğuz BAVBEK, İl Emniyet Müdürü Hakan ÇETİNKAYA, İl Müdürleri, Muğla Halk Sağlığı Müdürü Uzm. Dr. Mustafa Nuri CEYHAN ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri hazır bulundu.

            Toplantıda, İl Uyuşturucu İle Mücadele Kurulu Sekretaryasını yürüten Halk Sağlığı Müdürlüğü tarafından hazırlanmış olan kurul üyesi kurumların yapmış olduğu çalışmaların sunusu  Halk Sağlığı Müdürü Uzm. Dr. Mustafa Nuri CEYHAN  tarafından yapılmış ve kurumların çalışmalarına dikkat çekilmiştir. 

            Uyuşturucu ile mücadele konusuna önem verdiğini ve bu mücadelenin daha etkin şekilde yapılmasına yönelik çok yönlü çalışmalar yapılması gerektiğine değinen Sayın Vali Esengül CİVELEK, tüm kurumların üzerine düşen konular hususunda hassasiyet göstereceklerine emin olduğunu belirtti.

            Sayın Vali Esengül CİVELEK, Halka yönelik yapılan her türlü kültür, sanat, mesleki ve sportif faaliyetler öncesinde ya da sonrasında, bağımlılıkla mücadele konusuna değinilmesi ve bu sayede halkta daha fazla farkındalık ve bilinç uyandırılmasının önemli olduğuna değindi.

Muğla Halk Sağlığı Müdürlüğü

Muğla İl Sağlık Müdürlüğü Anasayfa  |  Aile Hekimliği  |  Halk Sağlığı Laboratuvarı  |  GARD  |  Personel Yemek Listesi  |  SBN  |  İletişim Türkçe English